Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Super Medo
Super Medo

Bavila vás vždy známá starší hra na konzolích super mário? Pak si určitě zkuste zahrát tuto jeho novou obdobu. Ovládáte postavičku, která musí skoky překonat překážky, zabít nepřátele a dostat se do cíle. Cestou musíte posbírat mince, za které máte body.

Fort Warrior
Fort Warrior

V této zábavné hře je vaším úkolem pobít všechny nepřátele, vyhýbat se kamenům a sbírat bonusové předměty, které vám mohou pomoci. Musíte se probít až do cíle každé úrovně a přežít.

ColorRunner
ColorRunner

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem doskákat v každé úrovni až do cíle. Cíl je ale vysoko a vy si musíte vytvořit plošiny, po kterých se k cíli dostanete. Tyto plošiny se vám objeví, jakmile seberete všechny mince té dané barvy. Cílem je v každé úrovni doskákat až do konce.

Brainless Zombie
Brainless Zombie

V této zábavné skákačce je vaším úkolem v každé úrovni překonat překážky a následně se dostat až k mozku, který sníte a tím se dostanete do dalších úrovní. Nesmíte spadnout mimo obrazovku, protože v tom případě hra končí. Každá překážka je překonatelná, tak s chutí do toho!

Samurai Sam
Samurai Sam

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat samuraje, který běží a snaží se doběhnout co nejdále a cestou musí překonávat překážky. Podle toho jak daleko doběhne se mu započítávají body, které může po každé úrovni přeměnit v nějakou dovednost, která mu v dalším průběhu hry pomůže.

Super Sub Hero
Super Sub Hero

V této pěkně zpracované logické hře musíte překonávat překážky a dostat se v každé úrovni až k praporku, který vás přesune do další úrovně. V každé úrovni musíte i logicky uvažovat, protože si musíte občas vytvořit cestičku a pozici k cíli.

TacoMazing Lvl 1-1
TacoMazing Lvl 1-1

V této jednoduché kreslené skákačce je vaším úkolem plnit jednotlivé mise, ve kterých se snažíte sesbírat co nejvíce peněz. Pokud se vám v každé úrovni podaří sesbírat všechny mince, můžete v bonusovém kole přisbírat ještě velký počet mincí. Jste připraveni skočit do hry a získat co nejvíce peněz?

Resonance
Resonance

V této zábavné hře je vaším úkolem projít úroveň a v ní sebrat všechny noty, které naleznete a následně dojít až do cíle. Není to ale jednoduché, protože cesta vždy není zobrazená a vy musíte zahrát na právě sebranou notu, aby se rezonancí cesta objevila a následně můžete přejít a doskákat až do cíle.

Santa Run Extrahard
Santa Run Extrahard

V této zábavné skákačce je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se až na stanoviště, na kterém vás vezmou saně a odvezou do dalších úrovní.

Spaulding's Run
Spaulding's Run

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem doběhnout co nejdále. Musíte skákat a tím jednak překonávat překážky a také sbírat mince jako bonusové předměty, za které máte více bodů.