Online hra dne
Online hry - Sumo Wrestling Tycoon
Sumo Wrestling Tycoon
Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Fort Warrior
Fort Warrior

V této zábavné hře je vaším úkolem pobít všechny nepřátele, vyhýbat se kamenům a sbírat bonusové předměty, které vám mohou pomoci. Musíte se probít až do cíle každé úrovně a přežít.

ColorRunner
ColorRunner

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem doskákat v každé úrovni až do cíle. Cíl je ale vysoko a vy si musíte vytvořit plošiny, po kterých se k cíli dostanete. Tyto plošiny se vám objeví, jakmile seberete všechny mince té dané barvy. Cílem je v každé úrovni doskákat až do konce.

Brainless Zombie
Brainless Zombie

V této zábavné skákačce je vaším úkolem v každé úrovni překonat překážky a následně se dostat až k mozku, který sníte a tím se dostanete do dalších úrovní. Nesmíte spadnout mimo obrazovku, protože v tom případě hra končí. Každá překážka je překonatelná, tak s chutí do toho!

Samurai Sam
Samurai Sam

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat samuraje, který běží a snaží se doběhnout co nejdále a cestou musí překonávat překážky. Podle toho jak daleko doběhne se mu započítávají body, které může po každé úrovni přeměnit v nějakou dovednost, která mu v dalším průběhu hry pomůže.

Super Sub Hero
Super Sub Hero

V této pěkně zpracované logické hře musíte překonávat překážky a dostat se v každé úrovni až k praporku, který vás přesune do další úrovně. V každé úrovni musíte i logicky uvažovat, protože si musíte občas vytvořit cestičku a pozici k cíli.

TacoMazing Lvl 1-1
TacoMazing Lvl 1-1

V této jednoduché kreslené skákačce je vaším úkolem plnit jednotlivé mise, ve kterých se snažíte sesbírat co nejvíce peněz. Pokud se vám v každé úrovni podaří sesbírat všechny mince, můžete v bonusovém kole přisbírat ještě velký počet mincí. Jste připraveni skočit do hry a získat co nejvíce peněz?

Resonance
Resonance

V této zábavné hře je vaším úkolem projít úroveň a v ní sebrat všechny noty, které naleznete a následně dojít až do cíle. Není to ale jednoduché, protože cesta vždy není zobrazená a vy musíte zahrát na právě sebranou notu, aby se rezonancí cesta objevila a následně můžete přejít a doskákat až do cíle.

Santa Run Extrahard
Santa Run Extrahard

V této zábavné skákačce je vaším úkolem překonat všechny překážky a dostat se až na stanoviště, na kterém vás vezmou saně a odvezou do dalších úrovní.

Spaulding's Run
Spaulding's Run

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem doběhnout co nejdále. Musíte skákat a tím jednak překonávat překážky a také sbírat mince jako bonusové předměty, za které máte více bodů.

Star Rescue
Star Rescue

V této magické dobrodružné hře je vaším úkolem sebrat všechny hvězdy v každé úrovni. Hvězdy jsou různě poházené po ploše a vy jí musíte celou projít a všechny sebrat. Pozor ale na díry v zemi, aby jste nevypadli mimo obrazovku, protože v tom případě hra končí! Postavička je ovládána fyzikou a setrvačností a tak snadno mimo obrazovku spadne.