Online hra dne
Online hry - Jungle Race 2
Jungle Race 2
Online hry online - Strategické hry

Baví vás strategické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete strategické hry zahrát. Hrát strategické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších strategických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si strategické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát strategické hry. Zahrajte si strategické hry a nebudete litovat. Strategické hry jsou velmi zajímavé hry online. Strategické hry můžete hrát online nebo si také můžete strategické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Anika's Odyssey
Anika's Odyssey

Anika Odyssey je kouzelná aventura. Odtrhne Vás od reality a vstoupíte do mystického svět inspirovaný Aotearoa, Novým Zélandem. Potkáte exotická zvířata, která obývají tuto podivuhodnou divočinu. Zahrajte si tuto klikací adventuru plnou překvapení.

Sensou
Sensou

Sensou je zábavná desková hra, kde vaším cílem je ovládnout celý svět. Dohrajte všechna kola a objevte celý svět.

Virus Wars
Virus Wars

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem infikovat svými viry co nejvíce buněk, aby jste nakonec mohli infikovat a přemoci soupeře. Hra má několik režimů, ze kterých si můžete vybrat a jeden je návykovější než druhý. Cílem hry je vždy být lepší než soupeř a dostat se co nejdále.

Mumbai Local
Mumbai Local

V této zábavné hře je vaším úkolem řídit dopravu na železnici tak, aby se vlaky nesrazily a ani se vzájemně nedojeli. Hra je rozdělena do několika úrovní, ve kterých se snažíte odladit několik vlaků. Každá úroveň má své rozložení tratí a vlaky jezdí náhodně po nich. Musíte mít cit pro organizaci, aby jste správně rozhodli, který vlak počká, který projede. V každé úrovni je předepsané, kolik vlaků musí projet, aby jste se dostali do dalších úrovní.

CANNONS Revolution
CANNONS Revolution

V této zábavné strategické sřílečce je vaším úkolem ovládat dělo, které musí v každé úrovni sestřelit všechny cíle. Za každý zasažený cíl máte expirační body a tak roste vaše úroveň. Cílem hry je dostat se co nejdále a mít co nejvyšší úroveň. V každé úrovni máte ale omezený počet střel, proto se musíte snažit mířit co nejlépe, aby jste jimi neplýtvali a neskončili tak předčasně.

Cursed Treasure 2
Cursed Treasure 2

V této zábavné strategické hře se ocitáte ve středověku, kde musíte v každém kole bránit hrad s klenoty před nájezdem nepřátel. Nepřátelé přicházejí po jediné příjezdové cestě a tak víte kudy půjdou a je snadné postavit obranné věže, které je zastaví. Nebo snadné, snadným se to může zdát hráčům, kteří mají taktické myšlení a dokáží strategicky rozmístit obranné věže tak, aby nikdo z nepřátel neprošel. Po ubránění hradu postoupíte do další bitvy, která simuluje další úroveň. Hodně štěstí!

Train Lord
Train Lord

Tato zábavná strategie používá reálná světová data a mapy. Kvůli tomu je nutno se do hry přihlásit. Je to jednoduché. Ve hře následně stavíte stanice a ovládáte vlaky tak, aby byly lidé spokojeni. Vlaky musí jezdit na čas, neměly by mít zpoždění, nemělo by docházet ke kolizím atd. Pěkně zpracovaná hra, která vás určitě nadchne.

Sweet Planet
Sweet Planet

V této zábavné obranné hře je vaším úkolem projít všechny úrovně. Každá úroveň se skládá z několika bitev, které musíte projít a zvítězit. V každé úrovni musíte strategicky rozmístit obranné věže, které brání nepřátelům v průchodu do vašeho ležení. Pokud je všechny pobijete, máte za to peníze, které dále využijete ke stavbě nových silnějších věží, nebo k vylepšení stávajících. Cílem hry je dojít až na konec.

Sugar Cannon
Sugar Cannon

V této zábavné strategické střílečce je vaším úkolem krmit zvířata bonbony. To provedete tak, že střílíte bonbony na ně. Není to ale jednoduché, protože zvířata v pozdějších úrovních jsou skryta za překážkami a tudíž musíte vychytat přesnou sílu střely a trajektorii a také odrazy, aby se bonbon k nim dostal. Je také důležité, aby každé zvíře dostalo bonbon své barvy, aby mu chutnal a vy jste se dostali do dalších úrovní.

Papa's Cupcakeria
Papa's Cupcakeria

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem starat se o své zákazníky v restauraci, nebo spíše cukrárně, kde jste se objevili. Zákazníci chodí, řeknou si co by chtěli a je na vás, aby jste to co nejrychleji provedli. Pokud se vám to podaří a zákazníci jsou spokojeni, postupujete do dalších úrovní. V každé úrovni musíte obsloužit určitý počet spokojených zákazníků.