Online hra dne
Online hry - Jungle Race 2
Jungle Race 2
Online hry online - Strategické hry

Baví vás strategické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete strategické hry zahrát. Hrát strategické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších strategických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si strategické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát strategické hry. Zahrajte si strategické hry a nebudete litovat. Strategické hry jsou velmi zajímavé hry online. Strategické hry můžete hrát online nebo si také můžete strategické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Druid Wars
Druid Wars

V této velmi zábavné deskové hře, která propojuje prvky taktiky s strategie, musíte spojovat v hracím poli desky tak, aby se vám naplnila mana pro vytvoření různých typů jednotek které následně stavíte do cesty nepříteli, který na vás útočí. Cílem hry je v každé úrovni přežít potřebný počet vln, aby jste se dostali do úrovně další. Musíte rychle spojovat jednotlivé kostky, aby jste dokázali vojáky vytvářet.

Space Station Balkan
Space Station Balkan

V této zábavné vesmírné hře je vaším úkolem ovládat vesmírnou stanici, ve které stavíte obranné stíhačky, vkládáte miny do prostoru a snažíte se tak zneškodnit nepřítele, který na vás zaútočil dříve, než on zničí vás.

Water Drop Adventure
Water Drop Adventure

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem dostat kapku do vody, aby jste se dostali do dalších úrovní. V každé úrovni je vaším úkolem překonat překážky, odstranit plenty a zdi, aby se kapka dostala v pořádku do vodního řečiště.

Papa's Hot Doggeria
Papa's Hot Doggeria

V této zábavné kreslené hře se stáváte majitelem stánku na baseballovém hřišti, kde se právě hraje zajímavý zápas a je vyprodáno. Během jednotlivých úrovní k vám chodí zákazníci, které musíte co nejrychleji obsloužit, aby jste vydělali co nejvíce peněz.

Terra God
Terra God

V této zábavné hře je vaším úkolem postavit si strategicky obranné věže, které využívají mocná kouzla a uchrání vás před vlnami nepřátel. Co trošku ztěžuje hru je to, že nepřátelské věže dokáží healovat a také spínat bonusy, díky kterým je nepřítel silnější a je těžší ho porazit.

Steamlands
Steamlands

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem přestavět svůj obrněný vůz tak, aby jste dokázali převést krabice, které máte k dispozici. Každou úrovní počet krabic stoupá a také terén není rovný. Během cesty nesmíte ztratit žádnou krabici.

Epic War Saga
Epic War Saga

V této velmi zábavné a návykové hře je vaším úkolem vybojovat velkou bitvu. Dokážete to pokud vybojujete pár bitev menších, ve kterých získáte zkušenosti, které poté přeměníte na body a vylepšení. Nejprve se musíte zaregistrovat a následně se můžete ponořit do této skvělé hry.

Magic Defender Level Pack
Magic Defender Level Pack

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem uchránit svou základnu před nájezdy nepřátel. K dispozici máte různé typy věží, které stavíte kolem cesty, po které přicházejí. Máte ale omezený rozpočet, proto musíte volit vhodné umístění, aby jste jich postavili co nejvíce. zabitím nepřátel získáváte peníze, za které můžete postavit další věže pro pozdější vlny nepřátel.

Rabbit Tycoon
Rabbit Tycoon

V této zábavné dobrodružné kreslené hře, která určitě zaujme i dětské hráče musíte plnit prosby a přání malého králíčka, musíte ho krmit, stavět mu domeček, zasévat plodiny a další a další věci. Musíte také vydělávat peníze, aby jste mohli uspokojit králíčkovy potřeby.

Legend of Pandora
Legend of Pandora

Zahrajte si tuto zábavnou kreslenou akční RPG hru, ve které vaše postavička musí plnit úkoly, které jsou jí zadávány a tím získává zkušenosti a roste. Při splnění každé úrovně můžete vylepšit vaše vlastnosti, aby jste byli v boji ještě udatnější.