Online hra dne
Online hry - Jungle Race 2
Jungle Race 2
Online hry online - Strategické hry

Baví vás strategické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete strategické hry zahrát. Hrát strategické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších strategických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si strategické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát strategické hry. Zahrajte si strategické hry a nebudete litovat. Strategické hry jsou velmi zajímavé hry online. Strategické hry můžete hrát online nebo si také můžete strategické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

To The Gates
To The Gates

V této zábavné středověké kreslené hře je vaším úkolem postavit stířlny a zabránit monstrům, aby se dostaly do cíle. Máte omezený počet prostředků, ale zabitím každého monstra vaše finance rostou a tak můžete stavět věže i během hry.

Dragmanards
Dragmanards

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem strategicky stavět vojáky a strážní věže tak, aby jste ubránili svou pevnost před nájezdem nepřátelských jednotek.

outpost combat 2
outpost combat 2

V této zábavné válečné hře musíte vysílat vojáky a obsazovat neutrální budovy dříve než to učiní nepřítel, také musíte vysílat vojáky proti nepříteli a bránit svou základnu před nepřítelem. Hra to není jednoduchá, trvá než se do toho dostanete, ale pak se stává návykovou.

Battle of Antarctica
Battle of Antarctica

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem v každé úrovni zabránit tučňáčímu stádu dostat se do cíle. K dispozici máte různé typy věží, které po nich střílí a tak je zastaví.

Metal Wall
Metal Wall

V této zábavné kreslené hře musíte ovládáat rotující tyčku, kterou musíte dostat z jedné místonosti do druhé. Musíte v přesný čas a okamžik posunout tuto tyčku přes překážku.

Chicken Jockey 2
Chicken Jockey 2

Zábavná strategická hra, která vás přivede do světa kohoutích zápasů. Musíte projít všechny domy ve městě, postupně je odemknout, popovídat s lidmi a zúčastnit se závodů, ve kterých musíte zvítězit a vydělat peníze. Za ty si poté můžete koupit jídlo a různá vylepšení.

Penguin Brothers
Penguin Brothers

V této zábavné hře musíte pomoci tučňáčím bratrům sníst ryby. Spojujete tři a více stejných ryb do celku, aby mohly být odebrány a tím krmíte své tučňáky. Ovládání pouze pomocí myši.

Deconstruction 2
Deconstruction 2

Jednoduchá kreslená hra, ve které musíte položit bombu vhodně tak, aby se zboural domeček z kvádrů až pod čáru. K dispozici máte určitý počet peněz, za které si bomby budete moci koupit.

Mystical Treasure Hunt
Mystical Treasure Hunt

V této kreslené a pěkně zpracované strategické hře musíte sesbírat všechny klíče, aby jste odstranili štít z cílového bodu do kterého se musíte dostat. Musíte ale vhodně volit směry a zapojit logické uvažování, aby jste překonali všechny překážky.

Dungeon Tactics
Dungeon Tactics

Dokážete porazit umělou inteligenci koster z vězení? Jedná se o strategickou hru na kroky, vždy uděláte jeden krok a nepřátelské kostry udělají krok také, musíte pečlivě volit cestu, aby jste se jim vyhnuli a došli do koncového bodu v každé úrovni.