Online hra dne
Online hry - SKULLHUNTER
SKULLHUNTER
Online hry online - Strategické hry

Baví vás strategické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete strategické hry zahrát. Hrát strategické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších strategických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si strategické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát strategické hry. Zahrajte si strategické hry a nebudete litovat. Strategické hry jsou velmi zajímavé hry online. Strategické hry můžete hrát online nebo si také můžete strategické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

War Against Submarine 2
War Against Submarine 2

V této zábavné strategické hře se ocitáte v námořní bitvě a vaším úkolem je ničit ponorky, které brázdí moře, aby nepřepadly vaší základnu nepřipravenou. Máte sonar, který ukazuje ponorky, které přijdou a také hromadu bomb, které musíte použít, aby jste je zničili. V každé úrovni musíte zničit potřebný počet bomb, aby jste se dostali dále.

Holy Sword Struggle 2
Holy Sword Struggle 2

V této zábavné strategické hře máte hrdinu, který se vydal do bitvy, kterou se snaží vyhrát. Nebojuje ale sám, nýbrž vyvolává přisluhovače, kteří bojují za něj. Postupem času mu roste mana a za ní může vyvolat různé přisluhovače, někteří jsou dobří na obranu, někteří jsou dobří na útok. Musí se strategicky rozhodnout, koho vyvolá. Cílem hry je porazit přisluhovače nepřítele a následně i nepřítele, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Unit Commander
Unit Commander

V této zábavné strategické hře ovládáte základnu a také celou galaxii. Nepřátelé ale nespí a nechtějí vám tuto nadvládu nechat a tak spřádají plány, jak vás té moci zbavit a chystají útok. Vy se tudíž musíte obrnit, postavit vojsko a zároveň vylepšit svou základnu, aby měli vojáci kde spát, jíst. Také musíte zajistit sběr surovin, které potřebujete na všechna tato vylepšení a rozšíření. Musíte strategicky přemýšlet a neplýtvat zdroji na zbytečnosti. Na začátku hry vás provede interaktivní nápověda, která ukáže co jak dělat. Cílem hry je porazit všechny nepřátele a rozšířit co nejvíce svou základnu.

Alarm! A Man on the Moon
Alarm! A Man on the Moon

V této zábavné strategické hře, která vás zavede na neobydlenou vesmírnou planetu, je vaším úkolem zachraňovat kosmonauty, kteří při ztroskotání lodi vypadli mimo na planetu. Jste v pozici tří příšerek, z nichž ovládáte jednu a musíte vždy co nejrychleji doběhnout ke kosmonautovi, dotknout se ho a následně ho donést zpět k základně, pokud se vám to podaří, postupujete dále.

Save My Garden
Save My Garden

V této zábavné strategické hře se ocitáte v poli, kde musíte bránit svou základnu, na kterou se chystají nepřátelé. V každé úrovni je určitý počet vln, který se postupem úrovněmi zvyšuje a vy musíte vhodně strategicky rozmístit věže a postupem času až vyděláte nějaké peníze za zabité nepřátele, tyto věže vylepšit. Cílem hry je projít všechny úrovně, zničit co nejvic nepřátel.

Mini Warfare
Mini Warfare

V této jednoduché strategické hře je vaším úkolem bránit vesnice před nájezdem nepřátel. Musíte vhodně strategicky pokládat bomby tak, aby nepřátelé nedošli až do vesnice. Pokud je zneškodníte všechny, postupujete do dalších úrovní kde bráníte další vesnice.

Spellcreepers Prelude
Spellcreepers Prelude

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem v hracím poli spojit tři a více buňěk se stejným obrázkem, aby jste to co je na obrázku provedli ve skutečnosti. Tudíž jestli chcete na soupeře zaútočit, musíte spojit tři a více útočných kouzel, pokud se chcete bránit, tak obranné, nebo obnovit životy, tak obnovovací. Během počátku hry vás provází interatktivní nápověda, která jde ale vypnout, ale hodí se.

Tower Up!
Tower Up!

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem postavit obchodní a zábavné centrum ve městě. Musíte stavět herny a obchody a také fastfoody, které budou lákat lidi a vy na tom vyděláte jmění. Můžete kupovat další patra a stavět tam co uznáte za vhodné, a co vám může nejvíce vynést.

Cheese Hunt
Cheese Hunt

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem posunout sýr až k postavě a tím se dostat do dalších úrovní. Není to ale vždy tak jednoduché, jak to vypadá. Někdy musíte přepnout gravitaci, někdy musíte nechat sýr propadnout výklenkem a sami to oběhnout. Sýrem pohybujete pomocí malého čtverečku, který je na obrazovce.

Back2Back. Commander
Back2Back. Commander

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem splnit všechny mise a dojít co nejdál. V každé úrovni máte určitý úkol, který musíte splnit. V plnění vám pomohou karty, které znamenají různé úkony. Pokud nějaký úkon chcete provést, musíte vynést danou kartu. Střídáte se ve vynášení se soupeřem. Takže například pokud chcete zaútočit na soupeře, vynesete kartu s útokem. Pokud chcete opravit svou raketu, musíte vynést kartu s opravou atd.