Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

To The Gates
To The Gates

V této zábavné středověké kreslené hře je vaším úkolem postavit stířlny a zabránit monstrům, aby se dostaly do cíle. Máte omezený počet prostředků, ale zabitím každého monstra vaše finance rostou a tak můžete stavět věže i během hry.

Hop Bob
Hop Bob

V této zábavné skákačko-střílečce musíte v každé úrovni sebrat všechny mince a zabít monstra, aby se vám otevřely dveře do úrovně další. Zdá se to jednoduché, ale v pozdějších úrovních to rozhodně jednoduché není.

Stick Tennis
Stick Tennis

Jedná se o klasickou formu tenisu, která vás přiková k PC, hru ovládáte pouze myši a to pohybem myši při přidržení levého tlačítka. Cílem hry je vyhrát každou hru a stát se světovou jedničkou.

Ultimate Coconut Shooter
Ultimate Coconut Shooter

V této hře je na vás, aby jste kameny sestřelili co nejvíce lahví z baru. K dispozici máte několik kamenů a cílem je za daný čas získat co nejvíce bodů.

Boat Racing Challenge
Boat Racing Challenge

V této velmi zábavné hře musíte vyhrát každý závod, aby jste se dostali do dalších úrovní a tratí. Jedná se o strategickou hru, určujete směr a sílu každého kroku, střídáte se v krocích se soupeřem a cílem je dostat se do cíle dříve než soupeř.

Dragmanards
Dragmanards

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem strategicky stavět vojáky a strážní věže tak, aby jste ubránili svou pevnost před nájezdem nepřátelských jednotek.

Bimmin: Haunted Night
Bimmin: Haunted Night

V této zábavné skákačce musíte přeskákat všechny překážky a doběhnout co nejdále, aby jste dokázali vyhrát. Máte možnost vybrat si z několika postav a za nasbírané mince můžete nakupovat různá vylepšení.

Pixel Quest
Pixel Quest

V této kreslené skákačce, která vás vrátí o několik desítek let zpět, protože grafika připomíná doby dávno minulé, zažijete skvělou a návykovou zábavu. Musíte s panáčkem překonat všechny překážky a dostat ho z jedněch dveří v místnosti do druhých, aby jste se dostali dále.

outpost combat 2
outpost combat 2

V této zábavné válečné hře musíte vysílat vojáky a obsazovat neutrální budovy dříve než to učiní nepřítel, také musíte vysílat vojáky proti nepříteli a bránit svou základnu před nepřítelem. Hra to není jednoduchá, trvá než se do toho dostanete, ale pak se stává návykovou.

City Siege Sniper
City Siege Sniper

V této zábavné hře musíte zachránit ostrovany před nepřáteli, kteří je přepadli a hlídají na pláži před městem. Máte k dispozici rakety, které musíte použít, aby jste dosáhli cíle.