Online hra dne
Online hry - Steamlands
Steamlands
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Soccer Fight Duo
Soccer Fight Duo

V této zábavné deskové sportovní hře je vaším úkolem vyhrát každý zápas. Jedná se o deskovou verzi hry fotbal, kde pohybujete brankářem a odrážíte míček, protože se snažíte mu zabránit, aby prošel za vaše záda. Ve hře máte tři režimy hraní. Dva jsou pro jednotlivce a jeden je světový pohár, kde musíte vyhrávat zápasy a tak se dostat ze skupiny až do finále. Cílem hry je vyhrávat.

Blob Thrower
Blob Thrower

V této zábavné deskové střílečce je vaším úkolem v každé úrovni spojit dané barevné koule. K dispozici máte dělo se střelami, díky kterým rozpohybujete barevné koule k sobě. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní. Občas musíte překonat nějaké ty překážky, ale po zamyšlení a správném zamíření se vám to jistě podaří. Cílem hry je dosáhnout do co nejvyšší úrovně a nahrát co nejvíce bodů.

Ninjapeng
Ninjapeng

V této zábavné kreslené hře ovládáte ninja tučňáka, který musí v každé úrovni zabít všechny nepřátele, nebo se jim šikovně vyhnout a tak se dostat až na konec úrovně a do dalších úrovní. K dispozici máte šipky, ale jen omezený počet, jinak jste odkázáni na katanu, což je meč ninjů, kterým bojujete proti nepřátelům. Musíte bojovat šikovně, aby jste se před nimi i uchránili, jinak vás zabijí a hra končí.

Zombie Trapper2
Zombie Trapper2

V této zábavné střílečce je vaším úkolem ubránit v každé úrovni svou základnu před nepřátelskými zombie, které na vás dorážejí. K dispozici máte zbraně, pasti a granáty, díky kterým se vám základnu ubránit může podařit. Zombie přicházejí ve větším počtu, tak si můžete pomoci pastí, nebo granáty. Jednotlivé zombie sestřelíte pomocí pistole. Cílem hry je přežít a ubránit základnu v každé úrovni a také sebrat peníze, které ze zombie vypadávají, aby jste měli na lepší zbraně a vybavení.

Mahjong Cubes
Mahjong Cubes

V této zábavné hře s kostkami je vaším úkolem odstranit všechny kostky z hracího pole dřív, než doběhne časový limit. Z počátku je to jednoduché, ale v pozdějších úrovních je kostek spousty a máte co dělat, aby se vám podařilo odstranit všechny. Za zbylý čas máte body navíc. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů. Kostky odstraňujete tak, že označíte vždy dvě kostky se stejnými symboly.

Roly-Poly Cannon: Bloody Monsters Pack 2
Roly-Poly Cannon: Bloody Monsters Pack 2

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet zapálené bomby z děla a dostat je do blízkosti monster, které musíte touto bombou zabít. Pokud se vám podaří zabít všechna monstra v úrovni, postupujete dále. V pozdějších úrovních se může stát, že jsou monstra schována za překážkami, v tom případě musíte vystřelit tak, aby bomba překážku překonala a skončila blízko monstra.

RoadTest Signs
RoadTest Signs

V této zábavné hře se vrátíte do autoškoly, nebo pokud jste ji ještě neabsolvovali, můžete si vyzkoušet nějaké testy. Objevují se zde značky, ale také otázky z bezpečnosti. Je to vlastně takový malý kvíz, kde ukážete, jaké máte znalosti co se týče řidičského umění, ale také angličtiny, protože je celá hra v angličtině.

Durian Revenge 2
Durian Revenge 2

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem ovládat ježka, který se schoulil do klubíčka a putuje krajinou. Musí napíchat co nejvíce ovoce a zeleniny pro co nejvíce bodů. Cestou také musí překonat překážky skoky přes ne. Čím se dostává dále, tím více je překážek a složitější dostat se přes ně. Hra je o postřehu, který musíte prokázat, aby jste se dostali co nejdále a nahráli co nejvíce bodů.

Space is Key Hell
Space is Key Hell

V této zábavné skákačce je vaším úkolem proběhnout všechny úrovně a dojít až do konce. Ovládáte kostku, která jede svou vlastní rychlostí a vy jen ovládáte skoky, kterými překonává překážky. Vždy musí kostka dojet až do konce obrazovky, aby se objevila v další a tak se postupně dostat až na konec. Cestou překonává spousty překážek.

4bidden Words
4bidden Words

V této zábavné hře je vaším úkolem najít slovo, které splňuje všechny podmínky z nabízených slov. Hledáte synonymum, které když napíšete, tak může patřit ke všem nabízeným slovům. Jedná se o logickou deskovou hru, která nadchne všechny náročné hráče.