Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Pop A Cap
Pop A Cap

V této jednoduché zábavné deskové hře, která je na bázi známé hry tetris je vaším úkolem spojovat tři a více kuliček stejné barvy tak, že je postupně skládáte jak padají z vršku obrazovky. Kuličky můžete mezi sebou prohazovat, nebo měnit polohu celé trojice padajících kuliček tak, aby jste dosáhli spojení kuliček stejné barvy. Pokud se vám podaří spojit tři a více kuliček stejné barvy, tyto kuličky zmizí a vy za to máte body. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Protect King Castle
Protect King Castle

V této zábavné střílečce je vaším úkolem ubránit hrad před nájezdem nepřítele. Nepřítel chodí ve vlnách a v každé úrovni je určitý počet vln, které musíte odrazit. Vy jste na stráni z boku a nepřítel přichází po planině. Musíte zabít všechny nepřátele dřív, než se jim povede rozbít hradby a dobít váš hrad, který je zároveň vaší základnou. Cílem hry je postřílet všechny nepřátele v každé vlně, aby jste se dostali dále. Po každé úrovni máte možnost vylepšení, pokud na to máte prostředky. V průběhu boje padají z nebe bonusové předměty, které musíte získat, aby jste měli na vylepšení.

Super Fighter
Super Fighter

V této zábavné bojové hře je vaším úkolem chránit krystal co nejdéle to půjde. K dispozici máte pouze své pěsti a umění. Také různé bonusové údery díky své auře. Cílem hry je ubránit krystal před nálety nepřátel, kteří chodí ze všech stran a nesmí se krystalu ani dotknout, pokud se ho dotknou, ztrácí sílu a až bude úplně vyčerpán, hra končí.

Protect Tommy
Protect Tommy

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem rozmístit předměty kolem postavičky Tommyho co nejrychleji a nejpřesněji tak, aby se k němu po spuštění hry zlí kluci nedostali. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších složitějších úrovní. Cílem hry je postoupit co nejdále a nahrát co nejvyšší skóre.

MotoWave
MotoWave

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem projet vlnami na neznámé planetě na motorce bez nehody a cestou posbírat co nejvíce bonusových předmětů. Není to vůbec snadné, musíte vyrovnávat motorku, aby jste nenarazili a také aby jste nevjeli do vlny přímo a tím se nezbrzdili. Běží vám čas, který když vyprší a vy nejste v cíli hra končí. Cílem hry je dojet co nejdále bez nehody a posbírat co nejvíce bodů.

Omino
Omino

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem skládat kosičky do řady, která následně zmizí a vy za to máte body. Kostky musíte skládat vhodně tak, aby jste neměli žádné volné místečko v řadě a snažíte se poskládat co nejvíce řad, které zmizí najednou. Nekoukáte jaké barvy kostky mají, pouze na tvary. Postupem času roste vaše úroveň a zrychlují se kostky. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Motorjoust
Motorjoust

Ve středověku se o ruku princezny bojovalo na frontě arény pomocí kopí a koně. V této hře se středověk trošku vylepšil a o ruku princezny bojují rytíři na silných strojích. Jsou vytvořeny překážkové dráhy s různými skoky a také výčnělky, které musí závodníci bojující o ruku princezny zdolat, překážky překonat a výčnělkům se vyhnout, aby dojeli v pořádku až na konec a postoupili do dalších úrovní.

Unit Commander
Unit Commander

V této zábavné strategické hře ovládáte základnu a také celou galaxii. Nepřátelé ale nespí a nechtějí vám tuto nadvládu nechat a tak spřádají plány, jak vás té moci zbavit a chystají útok. Vy se tudíž musíte obrnit, postavit vojsko a zároveň vylepšit svou základnu, aby měli vojáci kde spát, jíst. Také musíte zajistit sběr surovin, které potřebujete na všechna tato vylepšení a rozšíření. Musíte strategicky přemýšlet a neplýtvat zdroji na zbytečnosti. Na začátku hry vás provede interaktivní nápověda, která ukáže co jak dělat. Cílem hry je porazit všechny nepřátele a rozšířit co nejvíce svou základnu.

Kurt
Kurt

V této zábavné skákačce a zároveň střílečce je vaším úkolem projít všechny úrovně, posbírat potřebný počet mincí, zbavit se nepřátel a současně v pořádku dojít na konec a tím se dostat do úrovně další. Není to ale vůbec jednoduché, nepřátelé na vás čekají za rohem a vy se musíte hodně dobře ohánět, aby vás nezabili a tím pro vás neskončila hra. Cílem hry je dostat se co nejdále, projít každou úroveň a najít správný konec.

Eraticator
Eraticator

V této zábavné hře je vaším úkolem zničit nepřítele v každé úrovni a dostat se k telefonu, který začne zvonit, jakmile vykonáte svůj díl práce. K dispozici máte různé předměty, které tlačíte, nebo taháte a následně hodíte na nepřítele. Nepřítelem jsou různá zvířátka, která zrovna nejsou domácí a tak je musíte vyhubit a poté se přesunout do další úrovně, což je cílem hry.

Lady Popular